INFORMACJA Nr 29/2016/26.09.2016

Zgodnie z planem działania Krajowego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Teleinformacyjnego i Ochrony Informacji Niejawnych w dniu 26 Października 2016 roku w godz. 9.00-15.30 w obiektach HOTELU 500 w Zegrzu planowane jest spotkanie w ramach III Krajowych Warsztatów Bezpieczeństwa Informacji.

Temat warsztatów:

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych,

systemowych oraz organizacyjnych,

w zakresie ochrony i bezpieczeństwa informacji Jednostki Organizacyjnej.

Planowana problematyka:

Jak praktycznie rozwiązywać zagadnienia związane z ochroną cyberprzestrzeni. Wybrane problemy zagrożeń bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych we współczesnym środowisku administracji i biznesu. Technologie bezpieczeństwa IT firmy HPE dla służb mundurowych: ArcSight -monitoring, Fortify – analiza kodu źródłowego i Voltage – anonimizacja danych. Wykrywanie i analiza zagrożeń w sieciach światłowodowych. Dyski a prywatność. Elektroniczny system identyfikacji i monitorowania dokumentów w kancelarii tajnej. Stan bezpieczeństwa cyberprzestrzeni w 2015 roku. Ochrona danych jako usługa: backup i disaster recovery. Podstawowa dokumentacja jednostki organizacyjnej w zakresie polityki i tworzenia systemu ochrony informacji.

Zapraszamy Kierowników JO, firmy, ich Pełnomocników oraz personel pionu ochrony informacji oraz Panie i Panów zainteresowanych powyższą problematyką do uczestnictwa w III KWBI.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną oraz zapraszamy do współpracy.

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie

Projekt Programu

Jeżeli zależy Tobie na bezpiecznej eksploatacji systemów teleinformatycznych, na ochronie informacji niejawnych na właściwym poziomie, to Zapraszamy firmy i osoby do zapoznania się z naszą stroną WWW oraz do uczestnictwa w organizowanych przez nas przedsięwzięciach szkoleniowych, konferencjach i warsztatach.


Zarząd Stowarzyszenia